MOBILUMAS

Tai įrankis, kuris padės atskleisti judėjimo potencialą, sumažinti traumų tikimybę, pagerinti sąnarių sveikatą bei ilgaamžIškumą.

Ką iš tikrųjų reiškia šis šiuo metu labai madingas terminas? Mobilumas - tai galimybė generuoti jėgą galutinėse judesio amplitudėse.

Mobilumas reiškia aktyvaus, naudingo judesio kiekį, kurį žmogus turi. Ir kuo žmogus mobilesnis, tuo jis labiau gali saugiai ir efektyviai išnaudoti savo judėjimo potencialą.

Ar žinote kiek krypčIų gali judėti jūsų petis, stuburas? Kiek veiksmų gali atlikti mentys? Mobilumo praktika yra detali, padedanti susipažinti su visomis sąnarių kryptimis ir galimybėmis. Vedant link daug geresnio savęs pažinimo bei fizinio raštingumo.

Mobilumo principai - tai įrankis, kurį įvaldę galėsite sau padėti sumažinti traumų tikimybę, pagerinti sąnarių sveikatą bei ilgaamžIškumą. Judesys taps laisvas ir lengvas.

Nesvarbu ar praktikuojate jogą, ar kilnojate svorius, ar žaidžiate krepšinį - mobilumas nėra apie kažkokią sporto discipliną - jis apie kūną. Ir tai galima pritaikyti visur - tiek paslydus gatvėje, tiek bandant atsistoti ant rankų ar pagauti kamuolį.

ATRASKITE JUS DOMINANČIAS PRAKTIKAS ARBA MOKYMUS